Ucomen UC-C120501B Sarı 12Volt 6Amper Lcd Göstergeli Akıllı Akü Şarj Cihazı
0 - Yorum Yap
HAVALE İLE SİPARİŞTE %5 İNDİRİM
912,27 TL
Havale
866,66 TL (%5,00 havale indirimi)
Marka
Stok Kodu
25056
Garanti Süresi
24 Ay
Hızlı Gönderi
Aynı Gün Kargo
uyarı
Ucomen UC-C120501B Sarı
12 Volt 6 Amper
Lcd Göstergeli
Akıllı Akü Şarj Cihazı
Özellikleri
Ucomen UC-C120501B model numaralı akü şarj cihazı, 12V 6A özelliğine sahip olan bir üründür. Bu şarj cihazı, taşınabilir yapısıyla dikkat çeker ve araç akülerini hızlı ve güvenli bir şekilde şarj etme imkanı sunar. Genellikle otomobil ve motosiklet aküleri için kullanılan bu şarj cihazı, kullanım kolaylığı ve güçlü performansıyla tercih edilen bir üründür. Kompakt tasarımı sayesinde depolama ve taşıma açısından da kullanıcıya avantaj sağlar.
Ürün Özellikler
Tanım : Akü Şarj Cihazı
Voltaj : 12 Volt
Çıkış Akımı : DC-6A(Maks)
Lcd ekran göstergesi
Giriş Voltajı : AC110-220V (50-60Hz)
Uygulama Kapsamı : 12V 2Ah-100Ah
Voltaj algılama
Çıkış Kablo Uzunluğu : 65 Cm
Kısa devre koruması
Materyal : ABS Plastik
Kurşun-asit akü (Lityum akü kullanılmaz)
Otomatik durdurma
Giriş Kablo Uzunluğu : 90 Cm
Çıkış Voltajı : DC13.8-15.5V
Sıcaklık algılama
Ağırlık : 400 Gr.
Boyut : 150*82*64mm
Renk : Sarı
Çevre dostu malzemeden üretilmiştir.
Sertifikalar : CE Belgeli
Adet : 1
Modeli: UC-C120501B /S
Önemli Uyarı
Kutu İçeriği
Ucomen UC-C120501B 12V 6A Akü Şarj Cihazı