Ucomen UC-C120501B 12V 6A Siyah Akü Şarj Cihazı
0 - Yorum Yap
HAVALE İLE SİPARİŞTE %5 İNDİRİM
912,27 TL
Havale
866,66 TL (%5,00 havale indirimi)
Marka
Stok Kodu
25057
Garanti Süresi
24 Ay
Hızlı Gönderi
Aynı Gün Kargo
uyarı
Ucomen UC-C120501B Siyah
12 Volt 6 Amper
Lcd Göstergeli
Akıllı Akü Şarj Cihazı Özellikleri
Ucomen UC-C120501B model numaralı akü şarj cihazı, 12V 6A özelliğine sahip olan bir üründür. Bu şarj cihazı, taşınabilir yapısıyla dikkat çeker ve araç akülerini hızlı ve güvenli bir şekilde şarj etme imkanı sunar. Genellikle otomobil ve motosiklet aküleri için kullanılan bu şarj cihazı, kullanım kolaylığı ve güçlü performansıyla tercih edilen bir üründür. Kompakt tasarımı sayesinde depolama ve taşıma açısından da kullanıcıya avantaj sağlar.
Ürün Özellikler
Tanım : Akü Şarj Cihazı
Voltaj : 12 Volt
Çıkış Akımı : DC-6A(Maks)
Lcd ekran göstergesi
Giriş Voltajı : AC110-220V (50-60Hz)
Uygulama Kapsamı : 12V 2Ah-100Ah
Voltaj algılama
Çıkış Kablo Uzunluğu : 65 Cm
Kısa devre koruması
Materyal : ABS Plastik
Kurşun-asit akü (Lityum akü kullanılmaz)
Otomatik durdurma
Giriş Kablo Uzunluğu : 90 Cm
Çıkış Voltajı : DC13.8-15.5V
Sıcaklık algılama
Ağırlık : 400 Gr.
Boyut : 150*82*64mm
Renk : Siyah
Çevre dostu malzemeden üretilmiştir.
Sertifikalar : CE Belgeli
Adet : 1
Modeli: UC-C120501B
Önemli Uyarı
Kutu İçeriği
Ucomen UC-C120501B 12V 6A Akü Şarj Cihazı
Siyah ve Kırmızı akü maşası (dahili)
Kullanım Kılavuzu
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
  • İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
Ürün Değişimi için;
Antenci Elektronik San.Tic.Ltd.Şti.
Adres : Akıncılar Mh. Pancar Arkası Sk. No:10/B2 KARESİ / BALIKESİR
Aras Kargo Anlaşma No : 152 294 193 1342
Ucomen UC-C120501B 12V 6A Siyah Akü Şarj Cihazı Ucomen UC-C120501B 12V 6A Siyah Akü Şarj Cihazı Stoktan Süper Hızlı Gönderi Aynı Gün Kargoya Teslim 25057