Ucomen UC-C120501A Sarı 12Volt 6Amper Led Göstergeli Akü Şarj Cihazı
0 - Yorum Yap
HAVALE İLE SİPARİŞTE %5 İNDİRİM
909,54 TL
Havale
864,07 TL (%5,00 havale indirimi)
Marka
Stok Kodu
25052
Garanti Süresi
24 Ay
Hızlı Gönderi
Aynı Gün Kargo
uyarı
Ucomen UC-C120501A Sarı
12 Volt 6 Amper
Led Göstergeli Akü Şarj Cihazı
Özellikleri
Ürün Özellikler
Tanım : Akü Şarj Cihazı
Voltaj : 12 Volt
Çıkış Akımı : DC-6A(Maks)
Lcd ekran göstergesi
Giriş Voltajı : AC110-220V (50-60Hz)
Uygulama Kapsamı : 12V 2Ah-150Ah / 24V 2Ah-100Ah
Voltaj algılama
Çıkış Kablo Uzunluğu : 65 Cm
Kısa devre koruması
Materyal : ABS Plastik
Kurşun-asit akü (Lityum akü kullanılmaz)
Otomatik durdurma
Giriş Kablo Uzunluğu : 90 Cm
Çıkış Voltajı : DC13.8-15.5V
Sıcaklık algılama
Ağırlık : 400 Gr.
Boyut : 150*85*62mm