MRW Power 3000Watt 12V-220Volt Inverter MRW-I-3000-12
0 - Yorum Yap
HAVALE İLE SİPARİŞTE %5 İNDİRİM
12.904,80 TL
Havale
12.259,56 TL (%5,00 havale indirimi)
Marka
Stok Kodu
MRW-I-3000-12
Garanti Süresi
24 Ay
Hızlı Gönderi
Kargo Bedava
uyarı
MRW Power 3000Watt 12V-220Volt Inverter
MRW-I-3000-12
Mervesan İnvertör MRW-I-3000-12 12V 3000W Modifiye Sinüs
ÇIKIŞ GÜCÜ SABİT ÇIKIŞ GÜCÜ 3000W        PEAK ÇIKIŞ GÜCÜ 6000W
ÇALIŞMA AKIMI ( 220 Vac) DC 12V  < 0.6A
GİRİŞ VOLTAJI   DC12V : 10V~15V
ÇIKIŞ VOLTAJI                        AC 220V
ÇIKIŞ DALGA FORMU
  MODİFİYE SİNÜS
VERİMLİLİK   > 85%
Ürün Bilgileri:
İnvertörler doğru akım ile alternatif akımın birbirlerine çevrilmesinde kullanılır.
İnvertörler ile gerilim ve frekans düzenlemesi de yapılabilir.
İnvertörler elektrikli ev aletleri, motorlar, bilgisayarlar vs. gibi birçok alanda kullanılır.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
  • İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
Ürün Değişimi için;
Antenci Elektronik San.Tic.Ltd.Şti.
Adres : Akıncılar Mh. Pancar Arkası Sk. No:10/B2 KARESİ / BALIKESİR
Aras Kargo Anlaşma No : 152 294 193 1342
MRW Power 3000Watt 12V-220Volt Inverter MRW-I-3000-12 MRW Power 3000Watt 12V-220Volt Inverter MRW-I-3000-12 Stoktan Süper Hızlı Gönderi Aynı Gün Kargoya Teslim Kargo Ücretsiz MRW-I-3000-12