MRW Power 2000Watt 12V-220Volt Inverter MRW-I-2000-12
0 - Yorum Yap
HAVALE İLE SİPARİŞTE %5 İNDİRİM
9.120,00 TL
Havale
8.664,00 TL (%5,00 havale indirimi)
Marka
Stok Kodu
MRW-I-2000-12
Garanti Süresi
24 Ay
Hızlı Gönderi
Kargo Bedava
uyarı
MRW Power 2000Watt
12V-220Volt Inverter
MRW-I-2000-12
Giriş Gerilimi:    12VDC
Sabit Çıkış Gücü:              2000W
Peak Çıkış Gücü: 4000W
Çıkış Gerilimi:    220 VAC
Ebat:     320x200x82 mm
VERİMLİLİk   > 85%
Ürün Bilgileri:
İnvertörler doğru akım ile alternatif akımın birbirlerine çevrilmesinde kullanılır.
İnvertörler ile gerilim ve frekans düzenlemesi de yapılabilir.
İnvertörler elektrikli ev aletleri, motorlar, bilgisayarlar vs. gibi birçok alanda kullanılır.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
  • İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
Ürün Değişimi için;
Antenci Elektronik San.Tic.Ltd.Şti.
Adres : Akıncılar Mh. Pancar Arkası Sk. No:10/B2 KARESİ / BALIKESİR
Aras Kargo Anlaşma No : 152 294 193 1342
MRW Power 2000Watt 12V-220Volt Inverter MRW-I-2000-12 MRW Power 2000Watt 12V-220Volt Inverter MRW-I-2000-12 Stoktan Süper Hızlı Gönderi Aynı Gün Kargoya Teslim Kargo Ücretsiz MRW-I-2000-12