Class CPS 46005 DC Power Supply 60Volt 5Amper Güç Kaynağı
0 - Yorum Yap
HAVALE İLE SİPARİŞTE %5 İNDİRİM
%8
7.524,00 TL
8.208,00 TL
Havale
7.147,80 TL (%5,00 havale indirimi)
Marka
Stok Kodu
CPS46005
Garanti Süresi
24 Ay
Kargo Bedava
uyarı
Class CPS 46005 DC Power Supply
60Volt 5Amper Güç Kaynağı
60V 5A Switch-Mode Güç Kaynağı
• Anahtarlamalı Güç Kaynağı
• LCD Tam Renkli Ekran Bellek Serisi
• Voltaj/Akım Dört Haneli Gösterge
• Güç Göstergesi
• USB 5V 2A Çıkış