Class CPS 43005 DC Power Supply 30Volt 5Amper Güç Kaynağı
0 - Yorum Yap
HAVALE İLE SİPARİŞTE %5 İNDİRİM
%7
5.107,20 TL
5.472,00 TL
Havale
4.851,84 TL (%5,00 havale indirimi)
Marka
Stok Kodu
CPS43005
Garanti Süresi
24 Ay
Kargo Bedava
uyarı
30V 5A Switch-Mode Güç Kaynağı
• Anahtarlamalı Güç Kaynağı
• LCD Tam Renkli Ekran Bellek Serisi
• Voltaj/Akım Dört Haneli Gösterge
• Güç Göstergesi
• USB 5V 2A Çıkış