Class CPS 41203 DC Power Supply 120Volt 3Amper Güç Kaynağı
0 - Yorum Yap
HAVALE İLE SİPARİŞTE %5 İNDİRİM
%9
9.530,40 TL
10.488,00 TL
Havale
9.053,88 TL (%5,00 havale indirimi)
Marka
Stok Kodu
CPS41203
Garanti Süresi
24 Ay
Kargo Bedava
uyarı
Class CPS 41203 DC Power Supply
120Volt 3Amper
 Güç Kaynağı
120V 3A Switch-Mode Güç Kaynağı
• Anahtarlamalı Güç Kaynağı
• LCD Tam Renkli Ekran Bellek Serisi
• Voltaj/Akım Dört Haneli Gösterge
• Güç Göstergesi
• USB 5V 2A Çıkış