Class CPS 33005 DC Power Supply 30Volt 5Amper Güç Kaynağı
0 - Yorum Yap
HAVALE İLE SİPARİŞTE %5 İNDİRİM
%7
5.091,45 TL
5.460,00 TL
Havale
4.836,88 TL (%5,00 havale indirimi)
Marka
Stok Kodu
CPS33005
Garanti Süresi
24 Ay
Aynı Gün Kargo
Kargo Bedava
uyarı
30V 5A Switch-Mode Güç Kaynağı
• Anahtarlamalı Güç Kaynağı
• OCP Fonksiyonu (Kısa Devre Kesici)
• OVP Fonksiyonu
• Çıkış AÇIK/KAPALI
• USB-A Hızlı Şarj, PE1.1/2.0, APPLE, BC1.2, AFC, FCP, QC2.0/QC3.0'ı destekler
• USB-C Hızlı Şarj, PE1.1/2.0, APPLE, BC1.2, AFC, QC2.0/QC3.0, PD3.0'ı destekler
• USB-A Hızlı Şarj PDO 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A
• USB-C Hızlı Şarj PPS 3.3V-5.9V/3A, 3.3V-11V/1.6A