Class CPS 23005 DC Power Supply 30Volt 5Amper Güç Kaynağı
0 - Yorum Yap
HAVALE İLE SİPARİŞTE %5 İNDİRİM
8.322,00 TL
Havale
7.905,90 TL (%5,00 havale indirimi)
Marka
Stok Kodu
CPS23005
Garanti Süresi
24 Ay
Aynı Gün Kargo
Kargo Bedava
uyarı
30V 5A Switch-Mode Güç Kaynağı
• Hiperbolik dalga formlu DC çıkış
• Gerçek zamanlı voltaj ve akım görüntüsü
• 5 basamaklı yüksek hassasiyetli dijital ekran
• 10μA mikro akım testi (bekleme gücü
ölçümü)
• A/mA otomatik akım dönüşümü
• Aynı ekranda 4 grup bellek (M1~M4)
• Kısa devre uyarısı + OCP/OVP koruma
• Buzzer’lı tuşlar (sessize alınabilir)
• Çıkış Aç/Kapa ve panel kilidi
• USB + Type-C hızlı şarj çıkışı
• USB / RS-232 / RS-485 haberleşme
(opsiyonel)
• <20mA için 10μA seviye göstergesi