CLASS 1502DD 15Volt 2Amper DC Ayarlanabilir Güç Kaynağı
0 - Yorum Yap
HAVALE İLE SİPARİŞTE %5 İNDİRİM
%9
1.690,39 TL
1.855,01 TL
Havale
1.605,87 TL (%5,00 havale indirimi)
Marka
Stok Kodu
CLASS-1502DD
Garanti Süresi
24 Ay
uyarı
CLASS 1502DD
15V 2A DC Ayarlanabilir Güç Kaynağı
 Ürün Açıklamaları
Ayarlanabilir 0-15V DC çıkış voltajı ve yine ayarlanabilir 0.6A – 2A çıkış amper ile CLASS 1502DD DC Power Supply; cep telefonu ve bilgisayar onarım ve bakım çalışmaları için özel tasarlanmıştır. 1502DD; akım ve voltaj değerlerini ayrı,ayrı daha rahat takip edebileceğiniz çift LED ekrana sahiptir. Aşırı yük ve akım koruması ile ürün güvenliği maksimum düzeye çıkartılarak tasarlanan güç kaynağı uzun ömürlüdür.